Dom ProduktyZrobotyzowana maszyna spawalnicza

Discollision Robotic Welding Machine Otwarty modułowy system sterowania Wysoka czułość

Orzecznictwo
Chiny Shanghai Genius Industrial Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Genius Industrial Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
W tym roku kupiliśmy 300 000 maszyn od GENIUS. Ich profesjonalne wsparcie techniczne i rozwiązania naprawdę mi bardzo pomagają.

—— Panie Joe

Pewnie, że kupimy więcej w najbliższej przyszłości. Oferowali idealne automatyczne rozwiązanie dla mojego produktu i znacznie zwiększyli naszą wydajność.

—— Pan Chris

GENIUS to bardzo niezawodny dostawca. Oferowały więcej niż tylko maszynę, ale także bardzo dobrą obsługę posprzedażną. Szybka i profesjonalna reakcja.

—— Pani Wang

Im Online Czat teraz

Discollision Robotic Welding Machine Otwarty modułowy system sterowania Wysoka czułość

Discollision Robotic Welding Machine Otwarty modułowy system sterowania Wysoka czułość
Discollision Robotic Welding Machine Open Modular Control System High Sensitivity
Discollision Robotic Welding Machine Otwarty modułowy system sterowania Wysoka czułość Discollision Robotic Welding Machine Otwarty modułowy system sterowania Wysoka czułość

Duży Obraz :  Discollision Robotic Welding Machine Otwarty modułowy system sterowania Wysoka czułość

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Nantong Zhenkang
Orzecznictwo: CE , ISO9001 , ISO14001
Numer modelu: ZK1400-06
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Eksportuj standardowe pudełko ze sklejki, metalowe pudełko uszczelniające
Czas dostawy: 7 - 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 500 / miesiąc

Discollision Robotic Welding Machine Otwarty modułowy system sterowania Wysoka czułość

Opis
Stosowanie: Spawanie łukowe Maksymalny promień roboczy: 1400 mm
Repozycja Powtarzalność: ± 0,03 mm Temp. Pracy: 0 ℃ - 45 ℃
Wilgotność: 20% - 80% Masa: 185 kg
High Light:

6 axis robot

,

robotic automation systems

Discollision Robotic Spawarka Otwarty modułowy system sterowania Wysoka czułość

 

Zrobotyzowana spawarka do typowych problemów i rozwiązań spawalniczych

 

Chociaż robot spawalniczy zapewnia dużą wygodę podczas operacji spawania, jeśli metoda spawania nie zostanie prawidłowo ustawiona, wpłynie to również na jakość spawania.

Na przykład, gdy robot spawalniczy jest skierowany w stronę spoiny o wielkości mniejszej niż 8 mm, zwykle kończy się to spawaniem jednowarstwowym, czyli warstwą spoiny, a średnicę elektrody dobiera się zgodnie z grubością stalowa płyta.Jeżeli rozmiar spoiny jest mniejszy niż 5 mm, robot spawalniczy musi być spawany metodą liniową i krótkim łukiem.

Aby zredukować niepotrzebne usterki podczas procesu spawania, robot spawalniczy ma jednakową prędkość spawania;a kąt sznura spawalniczego wynosi 45 ° z płytą poziomą i 65 ° - 80 ° z kierunkiem zgrzewania.Problem tego kąta musi być ściśle kontrolowany.W przeciwnym razie kąt pręta spawalniczego będzie zbyt mały, co spowoduje, że penetracja grani będzie niewystarczająca.Jeśli kąt jest zbyt duży, żużel będzie łatwo przesuwał się do przodu, powodując wtrącanie się żużla.

Gdy robot spawalniczy wykorzystuje metodę przesuwu w linii prostej do zgrzewania spoiny o niewielkich rozmiarach, krawędź tulei na końcu elektrody należy przyłożyć do spoiny i delikatnie docisnąć;Kiedy elektroda topi się, będzie stopniowo podążać za ruchem w kierunku spawania.Jest to nie tylko łatwe w obsłudze, ale także ma głębokie wtopienie i piękny wygląd spoiny.

Jeżeli grubość spoiny wynosi 5 - 8mm, można ją spawać metodą skośnego koła lub metodą wygładzania, ale prędkość transportu jest inna.Jeśli chodzi o kontrolę prędkości ruchomego pręta podczas procesu spawania robota spawalniczego, prędkość musi być odpowiednio opanowana, w przeciwnym razie łatwo spowoduje podcięcie, wtrącanie się żużla i słabe wtopienie krawędzi.

 

Genius robot spawalniczy ma zintegrowany uchwyt spawalniczy, zmniejszający opór drutu na ścieżce, płynne podawanie drutu.Mają urządzenie do zderzenia, wysoką czułość, po zderzeniu, pracę w zanurzeniu i bez potrzeby regulacji, dla obudowy ramienia robota, odlew ciśnieniowy, gładka powierzchnia, metalowy kolor antykorozyjny przez 10 lat.
 

 

Zrobotyzowana spawarkaspecyfikacja

 
Model robota ZK1400-06
Podanie Spawanie łukowe
Montowanie Pionowa instalacja na ziemi
Liczba osi 6
Ładowność 6kg
Maksymalny promień roboczy 1400mm
Wielokrotna dokładność pozycjonowania 0,03 mm
Maksymalny zasięg połączenia J1 Reduktor RV ± 160 °
J2 Reduktor RV + 110 °, -70 °
J3 Reduktor RV + 65 °, -120 °
J4 Reduktor RV ± 150 °
J5 Reduktor pustych harmonicznych + 105 °, -110 °
J6 Reduktor pustych harmonicznych ± 320 °
Maksymalna prędkość połączenia J1 Reduktor RV 201,9 ° / S
J2 Reduktor RV 198,3 ° / S
J3 Reduktor RV 198,3 ° / S
J4 Reduktor RV 296,2 ° / S
J5 Reduktor pustych harmonicznych 197,5 ° / S
J6 Reduktor pustych harmonicznych 247,2 ° / S
Dopuszczalny moment zginający Nm J4 Reduktor RV 9,8Nm
J5 Reduktor RV 9,8Nm
J6 Wydrążony reduktor harmonicznych 4N.m
Dopuszczalna bezwładność kg ㎡ J4 Reduktor RV 0,3kg. ㎡
J5 Reduktor RV 0,3kg. ㎡
J6 Reduktor pustych harmonicznych 0,05 kg kg
Całkowita masa ciała KG 185 kg
Środowisko działania Temperatura 0 ℃ - 45 ℃
Wilgotność 20% - 80%
Inni

Trzymać z dala od żrących gazów lub cieczy lub gazów wybuchowych,
Chronić przed wodą, olejem, kurzem
Trzymać z dala od źródła, pola magnetycznego, źródeł sygnału o wysokiej częstotliwości

Moc znamionowa 6KVA (robot) + 24KVA (źródło spawania)

 
 

Zrobotyzowana spawarka mzakres otion

 

Discollision Robotic Welding Machine Otwarty modułowy system sterowania Wysoka czułość 0

 

 

Zrobotyzowana spawarkawprowadzenie zasilania

 

Jest to w pełni cyfrowa seria MIG z nową technologią Low Spatter.Dzięki wysokiej klasy procesorowi DSP + FPGA i technologii sterowania przebiegiem.Zapewnia doskonałą kontrolę nad łukiem i jeziorkiem spawalniczym oraz zapewnia jakość spawania bez odprysków i wysoką wydajność.

 

  1. Szybki system wielordzeniowy DSP + FPGA, może skrócić okres sterowania, aby skutecznie kontrolować łuk.
  2. Okresowa technologia kontroli kropli stopionego stopu, basen stopiony jest bardziej stabilny, z pięknym tworzeniem szwu spawalniczego.
  3. Odpryski spawalnicze dla stali kartonowej zmniejszają się o 80%, zmniejszają liczbę odprysków, ilość wprowadzanego ciepła zmniejsza się o 10% - 20%, małe odkształcenie.
  4. Zintegrowana komunikacja analogowa, międzynarodowa komunikacja cyfrowa Devicenet i interfejs komunikacyjny Ethernet zapewniają bezproblemową integrację z robotem.
  5. Tryb komunikacji typu otwartego, robot może kontrolować wszystkie parametry spawarki.
  6. Wbudowana funkcja testu punktu początkowego umożliwia uzyskanie testu punktu początkowego szwu spawalniczego bez dodawania sprzętu robota.

Discollision Robotic Welding Machine Otwarty modułowy system sterowania Wysoka czułość 1

 

 

Zrobotyzowana spawarka cwprowadzenie firmy

 

Shanghai Genius Industrial Co., Ltd jest zagranicznym centrum obsługi sprzedaży firmy Nantong Zhenkang Welding Electromechanical Company, która została założona w 1993 roku i ma 20 lat historii w branży spawalniczej.

Nasza firma profesjonalnie produkuje podajnik drutu, reduktor przekładni RV i robota przemysłowego, który zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą.

 

Obecnie nasza firma zajmuje powierzchnię 32 000 metrów kwadratowych, a zakład produkcyjny to 25 000 metrów kwadratowych.Ma 72 starszych techników, 42 techników bezpośrednio zajmujących się badaniami i rozwojem, a łączne aktywa wynoszą 100 milionów CNY.

 

Firma posiada zaawansowane i wyrafinowane urządzenia produkcyjne i przyrządy testujące, obrabiarki CNC, centra obróbcze, maszyny do powolnego cięcia drutu i inny sprzęt ponad 200 jednostek;ścisły system zapewnienia jakości, kompletne środki testowania;rozwinęła się do produkcji CNC, inteligentnego montażu i automatyzacji biura, zrealizowała zaawansowane zarządzanie ERP i najwyższej klasy zakład produkcyjny nowoczesnych przedsiębiorstw.Surowe certyfikaty systemu ISO9001 i ISO14001 stanowią dla firmy potężną gwarancję produkcji wysokiej jakości podajników drutu, reduktorów RV i robotów przemysłowych.

 

Dlaczego właśnie my ?

 

1. 25 lat doświadczenia w badaniach i produkcji podajników drutu, wiodący dostawca na świecie, Yaskawa i FANUC są również naszymi klientami.

2. 8 lat doświadczenia w badaniach i produkcji przekładni redukcyjnej RV, przekładnia redukcyjna RV jest podstawowym elementem robotów, zbudowała solidne podstawy dla badań i rozwoju robotów przemysłowych w przyszłości, obecnie sprzedaż przekładni redukcyjnych RV osiąga 20 000 sztuk na rok.

3. Dzięki dużej przewadze technicznej podajnika drutu i przekładni redukcyjnej RV w 2015 roku nawiązaliśmy długoterminową współpracę z Uniwersytetem Nauki i Technologii w Hongkongu oraz niezależnie opracowanymi robotami. Naszym celem jest wyprodukowanie 200 000 zestawów przekładni redukcyjnej RV i 10 000 zestawy robotów spawalniczych rocznie.

 

Discollision Robotic Welding Machine Otwarty modułowy system sterowania Wysoka czułość 2

 

 

Nasze Usługi


1. Usługi instalacyjne: W okresie instalacji i debugowania zaoferujemy szkolenie z zakresu efektywnej obsługi i konserwacji.

2. Usługi techniczne: Możemy pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów technicznych z naszym wykwalifikowanym zespołem technicznym, a także posiadamy odpowiednie doświadczenie w zakresie projektu transformacji linii produkcyjnej.

3. Usługi gwarancyjne: Oferujemy bezpłatną obsługę posprzedażną, z wyjątkiem kosztów podróży inżynierów w przypadku jakichkolwiek problemów z jakością, które wystąpią w trakcie naszego 12-miesięcznego okresu gwarancyjnego.

 

 

 

 

 

 


 
 
 
 
 
 
 

Szczegóły kontaktu
Shanghai Genius Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Daisy He

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)