Dom ProduktyZrobotyzowana maszyna spawalnicza

Automatyzacja Zrobotyzowane systemy spawalnicze W pełni automatyczne dla konstrukcji stalowych

Orzecznictwo
Chiny Shanghai Genius Industrial Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Genius Industrial Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
W tym roku kupiliśmy 300 000 maszyn od GENIUS. Ich profesjonalne wsparcie techniczne i rozwiązania naprawdę mi bardzo pomagają.

—— Panie Joe

Pewnie, że kupimy więcej w najbliższej przyszłości. Oferowali idealne automatyczne rozwiązanie dla mojego produktu i znacznie zwiększyli naszą wydajność.

—— Pan Chris

GENIUS to bardzo niezawodny dostawca. Oferowały więcej niż tylko maszynę, ale także bardzo dobrą obsługę posprzedażną. Szybka i profesjonalna reakcja.

—— Pani Wang

Im Online Czat teraz

Automatyzacja Zrobotyzowane systemy spawalnicze W pełni automatyczne dla konstrukcji stalowych

Automatyzacja Zrobotyzowane systemy spawalnicze W pełni automatyczne dla konstrukcji stalowych
Automation Robotic Welding Machine Systems Fully Automatic For Steel Structure
Automatyzacja Zrobotyzowane systemy spawalnicze W pełni automatyczne dla konstrukcji stalowych Automatyzacja Zrobotyzowane systemy spawalnicze W pełni automatyczne dla konstrukcji stalowych

Duży Obraz :  Automatyzacja Zrobotyzowane systemy spawalnicze W pełni automatyczne dla konstrukcji stalowych

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Nantong Zhenkang
Orzecznictwo: CE , ISO9001 , ISO14001
Numer modelu: ZK1400-06
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Eksportuj standardowe pudełko ze sklejki, metalowe pudełko uszczelniające
Czas dostawy: 7 - 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 500 / miesiąc

Automatyzacja Zrobotyzowane systemy spawalnicze W pełni automatyczne dla konstrukcji stalowych

Opis
Nazwa produktu: Robot spawalniczy Liczba osi: 6
Dokładność robota: ± 0,03 mm Temp. Pracy: 0 ℃ - 45 ℃
Wilgotność: 20% - 80% gwarancja: 12 miesięcy
High Light:

spot welding robot

,

robotic automation systems

Cena za zrobotyzowaną spawarkę, systemy automatyki w pełni automatyczne dla konstrukcji stalowych

 

Typy zrobotyzowanych spawarek

 

Rodzaje w pełni automatycznych robotów spawalniczych są zasadniczo zróżnicowane w zależności od metody spawania.W rzeczywistości można go również sklasyfikować według różnych elektrod i dzieli się na dwa typy: spawanie argonem - spawanie łukowe i spawanie nietopliwe argonem - spawanie łukowe.Ich zasady działania i cechy są różne.

Kiedy w pełni automatyczny robot spawalniczy wykorzystuje nietopliwe spawanie łukiem argonowym, generowany łuk pali się między nietopliwym biegunem a elementem obrabianym, a gaz obojętny, który nie reaguje chemicznie z metalem, przepływa wokół łuku spawalniczego, tworząc osłonę ochronną .

Oznacza to, że w tym czasie w pełni automatyczny robot spawalniczy może sprawić, że skrajna część wolframu, łuk i stopiony basen oraz metal o wysokiej temperaturze sąsiadujący ze strefą wpływu ciepła nie będą miały kontaktu z powietrzem, skutecznie zapobiegając w ten sposób utlenianiu i pochłanianiu szkodliwe gazy, tworząc w ten sposób gęstą spoinę.I wykazuje lepsze właściwości mechaniczne.

Gdy w pełni automatyczny robot spawalniczy jest spawany za pomocą spawania łukowego w osłonie argonu, drut spawalniczy będzie prowadzony przez krążek drutu, a dysza przewodząca przewodzi prąd, generuje łuk między metalem podstawowym a drutem spawalniczym, topi drut spawalniczy i materiał bazowy oraz użyć gazu obojętnego.Gaz argonowy chroni łuk i stopiony metal podczas spawania.

W przeciwieństwie do tego, oczywista różnica między nimi polega na tym, że pierwsza używa gazu ochronnego;ta ostatnia wykorzystuje drut jako elektrodę i jest w sposób ciągły wtapiana w roztopiony jeziorko po kondensacji, tworząc spoinę, co zachęca w pełni automatycznego robota spawalniczego do pomyślnego zakończenia operacji spawania..

Jednak głównym procesem spawania w przypadku w pełni zautomatyzowanych robotów spawalniczych jest spawanie łukiem argonowym.Z jednej strony ochrona przed gazem argonowym może odizolować niekorzystny wpływ tlenu, azotu i wodoru na łuk i jeziorko stopione oraz zmniejszyć liczbę defektów spawalniczych.Z drugiej strony wynika to z dużej wydajności spawania i nie jest ona ograniczona położeniem spawu.

 

 

Zrobotyzowana spawarka  specyfikacja

 
Model robota ZK1400-06
Podanie Spawanie łukowe
Montowanie Pionowa instalacja na ziemi
Liczba osi 6
Ładowność 6kg
Maksymalny promień roboczy 1400mm
Wielokrotna dokładność pozycjonowania 0,03 mm
Maksymalny zasięg połączenia J1 Reduktor RV ± 160 °
J2 Reduktor RV + 110 °, -70 °
J3 Reduktor RV + 65 °, -120 °
J4 Reduktor RV ± 150 °
J5 Reduktor pustych harmonicznych + 105 °, -110 °
J6 Reduktor pustych harmonicznych ± 320 °
Maksymalna prędkość połączenia J1 Reduktor RV 201,9 ° / S
J2 Reduktor RV 198,3 ° / S
J3 Reduktor RV 198,3 ° / S
J4 Reduktor RV 296,2 ° / S
J5 Reduktor pustych harmonicznych 197,5 ° / S
J6 Reduktor pustych harmonicznych 247,2 ° / S
Dopuszczalny moment zginający Nm J4 Reduktor RV 9,8Nm
J5 Reduktor RV 9,8Nm
J6 Wydrążony reduktor harmonicznych 4N.m
Dopuszczalna bezwładność kg ㎡ J4 Reduktor RV 0,3kg. ㎡
J5 Reduktor RV 0,3kg. ㎡
J6 Reduktor pustych harmonicznych 0,05 kg kg
Całkowita masa ciała KG 185 kg
Środowisko działania Temperatura 0 ℃ - 45 ℃
Wilgotność 20% - 80%
Inni

Trzymać z dala od żrących gazów lub cieczy lub gazów wybuchowych,
Chronić przed wodą, olejem, kurzem
Trzymać z dala od źródła, pola magnetycznego, źródeł sygnału o wysokiej częstotliwości

Moc znamionowa 6KVA (robot) + 24KVA (źródło spawania)

 

 

Zrobotyzowana spawarka mzakres otion

 

Automatyzacja Zrobotyzowane systemy spawalnicze W pełni automatyczne dla konstrukcji stalowych 0

 

Zrobotyzowana spawarka pakiet

 

Automatyzacja Zrobotyzowane systemy spawalnicze W pełni automatyczne dla konstrukcji stalowych 1

 

 

Zrobotyzowana spawarka Przedstawienie firmy

 

Shanghai Genius Industrial Co., Ltd jest zagranicznym centrum obsługi sprzedaży firmy Nantong Zhenkang Welding Electromechanical Company, która została założona w 1993 roku i ma 20 lat historii w branży spawalniczej.

Nasza firma profesjonalnie produkuje podajnik drutu, reduktor przekładni RV i robota przemysłowego, który zajmuje się badaniami i rozwojem, produkcją i sprzedażą.

 

Obecnie nasza firma zajmuje powierzchnię 32 000 metrów kwadratowych, a zakład produkcyjny to 25 000 metrów kwadratowych.Ma 72 starszych techników, 42 techników bezpośrednio zajmujących się badaniami i rozwojem, a łączne aktywa wynoszą 100 milionów CNY.

 

Firma posiada zaawansowane i wyrafinowane urządzenia produkcyjne i przyrządy testujące, obrabiarki CNC, centra obróbcze, maszyny do powolnego cięcia drutu i inny sprzęt ponad 200 jednostek;ścisły system zapewnienia jakości, kompletne środki testowania;rozwinęła się do produkcji CNC, inteligentnego montażu i automatyzacji biura, zrealizowała zaawansowane zarządzanie ERP i najwyższej klasy zakład produkcyjny nowoczesnych przedsiębiorstw.Surowe certyfikaty systemu ISO9001 i ISO14001 stanowią dla firmy potężną gwarancję produkcji wysokiej jakości podajników drutu, reduktorów RV i robotów przemysłowych.

 

Dlaczego właśnie my ?

 

1. 25 lat doświadczenia w badaniach i produkcji podajników drutu, wiodący dostawca na świecie, Yaskawa i FANUC są również naszymi klientami.

2. 8 lat doświadczenia w badaniach i produkcji przekładni redukcyjnej RV, przekładnia redukcyjna RV jest podstawowym elementem robotów, zbudowała solidne podstawy dla badań i rozwoju robotów przemysłowych w przyszłości, obecnie sprzedaż przekładni redukcyjnych RV osiąga 20 000 sztuk na rok.

3. Dzięki dużej przewadze technicznej podajnika drutu i przekładni redukcyjnej RV w 2015 roku nawiązaliśmy długoterminową współpracę z Uniwersytetem Nauki i Technologii w Hongkongu oraz niezależnie opracowanymi robotami. Naszym celem jest wyprodukowanie 200 000 zestawów przekładni redukcyjnej RV i 10 000 zestawy robotów spawalniczych rocznie.

 

Automatyzacja Zrobotyzowane systemy spawalnicze W pełni automatyczne dla konstrukcji stalowych 2

 

 

FAQ


P: A co z usługą posprzedażną?


ZA:

1. Usługi instalacyjne: W okresie instalacji i debugowania zaoferujemy szkolenie z zakresu efektywnej obsługi i konserwacji.

2. Usługi techniczne: Możemy pomóc naszym klientom w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów technicznych z naszym wykwalifikowanym zespołem technicznym, a także posiadamy odpowiednie doświadczenie w zakresie projektu transformacji linii produkcyjnej.

3. Usługi gwarancyjne: Oferujemy bezpłatną obsługę posprzedażną, z wyjątkiem kosztów podróży inżynierów w przypadku jakichkolwiek problemów z jakością, które wystąpią w trakcie naszego 12-miesięcznego okresu gwarancyjnego.

.

 

P: Jaki jest twój termin płatności?


Odp.: Metoda płatności to 50% przedpłaty, 50% salda przed dostawą ładunku, jeśli klient nie potrzebuje instalacji na miejscu ani debugowania;
Metoda płatności to 50% przedpłaty, 40% salda przed dostawą ładunku, 10% po weryfikacji w fabryce klienta, jeśli klient wymaga instalacji na miejscu lub debugowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
 
 
 
 
 

Szczegóły kontaktu
Shanghai Genius Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Daisy He

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)