Dom ProduktyPrzemysłowe roboty spawalnicze

MIG TIG Przemysłowe roboty spawalnicze Spawanie łukowe 6-osiowy robot spawalniczy ZK1400-06

Orzecznictwo
Chiny Shanghai Genius Industrial Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Shanghai Genius Industrial Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
W tym roku kupiliśmy 300 000 maszyn od GENIUS. Ich profesjonalne wsparcie techniczne i rozwiązania naprawdę mi bardzo pomagają.

—— Panie Joe

Pewnie, że kupimy więcej w najbliższej przyszłości. Oferowali idealne automatyczne rozwiązanie dla mojego produktu i znacznie zwiększyli naszą wydajność.

—— Pan Chris

GENIUS to bardzo niezawodny dostawca. Oferowały więcej niż tylko maszynę, ale także bardzo dobrą obsługę posprzedażną. Szybka i profesjonalna reakcja.

—— Pani Wang

Im Online Czat teraz

MIG TIG Przemysłowe roboty spawalnicze Spawanie łukowe 6-osiowy robot spawalniczy ZK1400-06

MIG TIG Przemysłowe roboty spawalnicze Spawanie łukowe 6-osiowy robot spawalniczy ZK1400-06
MIG TIG Industrial Welding Robots Arc Welding 6 Axis Welding Robot ZK1400-06
MIG TIG Przemysłowe roboty spawalnicze Spawanie łukowe 6-osiowy robot spawalniczy ZK1400-06 MIG TIG Przemysłowe roboty spawalnicze Spawanie łukowe 6-osiowy robot spawalniczy ZK1400-06

Duży Obraz :  MIG TIG Przemysłowe roboty spawalnicze Spawanie łukowe 6-osiowy robot spawalniczy ZK1400-06

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Nantong Zhenkang
Orzecznictwo: CE , ISO9001 , ISO14001
Numer modelu: ZK1400-06
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiation
Szczegóły pakowania: Standardowa skrzynia ze sklejki eksportowej, metalowe uszczelnienie
Czas dostawy: 7 - 10 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, L/C
Możliwość Supply: 500 / miesiąc

MIG TIG Przemysłowe roboty spawalnicze Spawanie łukowe 6-osiowy robot spawalniczy ZK1400-06

Opis
element: Robot do spawania łukowego Długość ramienia: 1,4m
Siłownik: Silnik serwo AC Oś: 6
High Light:

robotic arm welding machine

,

mig welding system

Trwały robot MIG TIG Spawanie łukowe 6-osiowy przemysłowy robot spawalniczy

Robot do spawania przemysłowego Nantong Zhenkang pokonuje kluczową technologię spawania małych rur wewnętrznych ścian


Pojawienie się przemysłowych robotów spawalniczych rozwiązuje wiele trudnych problemów w dziedzinie spawania, a nawet technologię spawania wewnętrznych ścianek małych rurek można z powodzeniem ukończyć i uzyskać dobrą jakość spawania.

Jak dokładnie robią to roboty spawalnicze? Jakie kluczowe technologie zostały przezwyciężone przez roboty spawalnicze w tym procesie w porównaniu do tradycyjnych technologii i urządzeń spawalniczych?


Prędkość spawania robota spawalniczego może być regulowana automatycznie, a obrót zaciskania robota spawalniczego, posuw, huśtawka itp. Można również regulować w szerokim zakresie zmian prędkości, dzięki czemu można spełnić różne procesy o różnej średnicy spawania odpowiadającej prędkości spawania, spawanie wysokość tonu i krawędzi oraz inne wymagania techniczne.


W praktycznym procesie aplikacji, aby zastosować spawanie drutem TIG we wnętrzu małej średnicy rury, wymagany czysty czas łuku jest bardzo długi, co stawia bardzo wysokie wymagania dla różnych elementów sprzętu spawalniczego, to znaczy: konieczne jest zapewnienie stabilnego i niezawodnego systemu wyposażenia przez długi okres ciągłej pracy, robot spawalniczy może to zrobić.


Ponieważ otwór jest zbyt mały, obserwacja procesu spawania jest bardzo niekorzystna, więc stabilność i niezawodność procesu spawania będzie gwarantowana przez stabilność i niezawodność elementów wykonawczych robota spawalniczego. Ponadto roboty spawalnicze mają wysoki poziom automatyzacji sterowania, co gwarantuje dokładność sterowania.


Ze względu na długi ciągły czas spawania kluczem do zapewnienia długotrwałej ciągłej pracy sprzętu jest rozwiązanie problemu ekstremalnej straty spalania wolframu, poprawa żywotności i ochrona trwałej osłony. Roboty spawalnicze przemysłowe są wykonane z wszelkiego rodzaju zaawansowanych materiałów, mogą utrzymać długi okres ciągłej pracy.


Aby zapewnić niezawodność robota spawalniczego oraz jego wody, elektryczności i tchawicy w długoterminowym środowisku o wysokiej temperaturze, jego wybór i wydajność termiczna są zgodne z odpowiednimi wymogami, a robot spawalniczy wykorzystuje również mikrokomputer jednoczipowy jako główny system sterowania, znacznie poprawiający odporność urządzenia na zakłócenia.

Nantong Zhenkang specjalnie produkuje robota spawalniczego, naszą zaletą jest to, że wszystkie części robota są produkowane przez nas, zapraszamy do odwiedzenia nas!

Tutaj możesz pobrać nasz katalog robotów spawalniczych .

  Katalog robotów spawalniczych.pdf

Szczegóły kontaktu
Shanghai Genius Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Daisy He

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)